O SurfSchool

Poznaj nas!

Jesteśmy grupą pozytywnych osób, które kochają to, co robią.
Windsurfing to nasza pasja uwielbiamy szkolić i pływać.
Odwiedź nas i przekonaj się, dlaczego tak kochamy ten sport!

Windsurfing Mazury

Szkoła windsurfingu Surfschool znajduje się w miejscowości Warchały nad Jeziorem Swiętajno oraz w miejscowości Węgorzewo nad Jeziorem Swięcajty. Dwie świetne lokalizacje położone nad samym jeziorem, w których możecie nauczyć się pływać na windsurfingu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia prowadzone są na każdym etapie zaawansowania indywidualnie oraz w małych grupach.

Mobilna szkoła windsurfingu

Mobilna szkoła SurfSchool jest to wypożyczalnia sprzętu i szkoła windsurfingu, która jest w stanie dojechać w każdy zakątek Polski, organizując obsługę w zakresie windsurfingu.

Wyjazdy

Sezon windsurfingowy w Polsce nie trwa w nieskończoność, aby przedłużyć wam czas z wiatrem i deską proponujemy wszystkim podróże i szkolenia z SurfSchool, w tym czasie aktywnie spędzamy czas pływając i zwiedzając najbardziej popularne spoty windsurfingowe na Świecie.

Dlaczego SurfSchool?

Czym się zajmujemy ?

Windsurfing to nasza pasja, którą zarażamy innych! Szkolimy z zakresu windsurfingu oraz żeglarstwa zarówno początkujących jak i zaawansowanych, dzieci oraz dorosłych. Prowadzimy szkolenia indywidualnie, a także w małych grupach.

Do dyspozycji naszych kursantów jest sprzęt optymalnie dobrany do potrzeb zarówno najmłodszych, starszych, początkujących jak i zaawansowanych windsurferów.

Deski szkoleniowe pokryte są w całości pianką, dzięki czemu pływanie jest komfortowe – pianka działa antypoślizgowo oraz zmniejsza prawdopodobieństwo otarć, szczególnie kolan podczas wchodzenia na deskę. Większość pędników (żagli) jest bardzo lekkich i wytrzymałych, ponieważ są otaklowane na masztach RDM (cieńsze z grubszą ścianką).

Sprzęt dobieramy odpowiednio do potrzeb naszych klientów, poziomu zaawansowania, wieku, warunków fizycznych oraz warunków atmosferycznych.

Bezpieczeństwo

Oprócz dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku, w czasie pływania na windsurfingu należy pamiętać o bezpieczeństwie.

Zajęcia prowadzone są pod okiem fachowych instruktorów, posiadających uprawnienia instruktorskie i ratownicze.

Każdy kursant w czasie szkolenia ubrany jest w nowoczesną kamizelkę asekuracyjną, dodatkowym zabezpieczeniem jest asekuracja z pontonu.

Obszar szkolenia to rozległa płycizna, dzięki czemu można komfortowo oraz bez obawy utraty gruntu pod nogami uczyć się i rozwijać swoje umiejętności na desce co jest szczególnie ważne dla osób początkujących oraz dzieci.

Gdzie się znajdujemy?

SurfSchool to szkoła windsurfingu, która znajduje się na Mazurach nad jeziorem Świętajno (Narty) w miejscowości Warchały (zobacz mapkę) oraz nad Jeziorem Święcajty w miejscowości Węgorzewo (zobacz mapkę).

Jezioro Świętajno (Narty) to jedno z najczystszych jezior w Polsce. Słynie z niezwykłej przejrzystości, docenianej także przez nurków.

Baza szkoły windsurfingowej SurfSchool położona jest przy wschodnim brzegu jeziora, dzięki czemu wiatry wiejące w okresie letnim z zachodu, skierowane są w stronę bazy co znacznie ułatwia żeglugę, a przede wszystkim powrót do bazy kursantom.

Oprócz bardzo czystej wody i sprzyjających warunków wietrznych jezioro charakteryzuje się piaszczystym dnem i długą, rozległą płycizną, co pozwala zarówno komfortowo stawiać pierwsze kroki w nauce windsurfingu i bezpiecznie doskonalić manewry.

Jezioro Święcajty znajduące się w Karinie Wielkich Jezior Mazurskich. Jezioro nie jest samodzielnym zbiornikiem wodnym, tylko elemntem kompleksu jezior znanego pod nazwą Mamry.

Baza nad Jeziorem Swięcajty położona jest w malowniczym porcie Piękny Brzeg, gdzie oprócz sprzyjających warunków wietrznych idealnych do windsurfingu, jest to idealne miejsce na aktywny wypoczynek z rodziną.

Loading...
Akademia SurfSchool

Nasza oferta

Szkolenia

Windsurfing to nasza pasja, którą zarażamy innych! Szkolimy z zakresu windsurfingu oraz żeglarstwa zarówno początkujących jak i zaawansowanych, dzieci oraz dorosłych. Szkolenia odbywają się indywidualnie, a także w małych grupach.

Szkolenia SurfSchool

Wypożyczalnia

W bazie SurfSchool można wypożyczyć wszystko, co niezbędne do uprawiania windsurfingu: deskę, żagiel, piankę, trapez, kamizelkę.

Wypożyczalnia

Wyjazdy

Pływamy i zwiedzamy najbardziej popularne spoty windsurfingowych na Świecie.

Dołącz do nas!

Zakwaterowanie

Dysponujemy szeroką baza noclegową każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź zakwaterowania

Oferta dla firm

Windsurfing to idealny pomysł na zorganizowanie aktywności dla pracowników firmy czy też partnerów biznesowych.

Dowiedz się więcej

Mobilny SurfSchool

Kompleksowa obsługa w zakresie windsurfingu na obozach dla dzieci, zielonych szkołach, wyjazdach rodzinnych, eventach firmowych.

Mobilna szkoła

Windsurfing SurfSchool

 • Szkoła SurfSchool
  Znajdujemy sie w miejscowości Warchały nad jez. Swiętajno (Narty), oraz w miejscowości Węgorzewo nad jez. Święcajty.
 • SurfSchool PSW
  Posiadamy licencję PSW (Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu).
 • Szkolenia i Wypożyczalnia
  W naszej Ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy profesjonalne szkolenia windsurfingu zgodnie z wytycznymi PSW.
 • Team
  Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorską, która jest do Państwa dyspozycji przez cały sezon letni.
 • Strefa Chill SurfSchool
  Dla naszych klientów mamy do dyspozycji strefę relaksu. Wygodne pufy i leżaki czekają na Państwa w naszej bazie każdego dnia.